MET PRO – Modern Energy Tapping

Energy Tapping Professional (MET Pro) eğitimi ilk olarak Haziran 2018’de İngiltere / Eastbourne’de lanse edilmistir.
GoE’nin yeni profesyonel kursudur.

Enerji EFT Master Uygulayıcısı eğitiminin direk yerine geçmez o farklı bir Egitimdir.Sadece Yani sadece MET Pro alıp (Modern enerji uzmanı olunur)
EFT uzmanıyım diyemeyiz.Ikisini de almanızı tavsiye ederim.

Benzer yönleri olsa da MET PRO yeni bir egitimdir.EFT Egitimi alanlar Haziran 2019’a kadar bu Egitimi bizden indirimli olarak alabilir.Uyeliginizi 1 yıl uzatabilirsiniz.

EFT Egitimi Almamıs olanlar direk MET PRO almak isterse önce MET fondiotion (Temel EFT aldıysa yeterlir) bunu direk alabilirler.

Egitim Pozitif tappingler icerir…Oldukca konu ve bilgi icerir.

İsteyen EFT isteyen MET PRO Egitimini secebilir.

Enerji EFT Egitiminde negatif yuzleşme de içeren bir Egitimdir. Kesinlikle ikiside çok ozel egitimlerdir.

Enerji EFT Egitimini ve MET PRO Egitimini almak için bize başvurun…

4 tam günlük bir eğitim programıdır . Bu eğitimi başarıyla tamamlayanlar GoE onaylı uluslararası geçerliliği olan Modern Energy Tapping Professional(MET PRO) sertifikasına sahip olurlar .

EFT Egitimini Tamamlayanlar Enerji EFT uygulayıcısı ünvanını alır.

UYARI: Öğretilerimiz, tavsiyelerimiz, kısaca anlattığımız  her şey 1219 Sayılı Kanun kapsamındaki sağlık meslek mensuplarının tekelinde bulunan TEDAVİ ve diğer tıbbi uygulamaların dışındadır. Kesinlikle tedavi yapmıyoruz. Bizler hekim değiliz. Hastalığınız için mutlaka bir tabibe muayene olunuz

Önemli bilgilendirme: Bu sitede anlatılan tüm teknikler kişisel gelişim amaçlıdır. Nimet Özkan ve Erkan Özkan kişisel gelişim konusunda danışmanlık vermektedir, Kendileri kesinlikle tıp doktoru değillerdir. Bu sitede anlatın hiçbir konu modern tıp ya da alternatif tıp ile alınabilecek faydaları yok saymayı amaçlamaz. Aksine, Eğer tıbbı bir tedavi görmekteyseniz mevcut tedavinizi kesinlikle yarıda bırakmayınız. Veya tıbbı bir tedavi almayı düşünüyorsanız bu konuda ki planlarınızı ertelemeyiniz.

Önceki EMO MASTER UZMANLIK Eğitimi
Sonraki (MSM) Modern Stres Yönetimi Temel & Uzmanlık Eğitimleri

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

PARA KURSU

ULUSLARARASI GEO ONAYLI SERTİFİKALI PARA KURSU Kurs Detayları Tarih: 15 – 22 – 29 Mart 2022 “Online Zoom Üzerinden” Saat:   19:30 22:30 Yer:    Online Eğitim Bilgi ve Kayıt için: 0

Enerji EFT TEMEL ve MASTER Eğitimi (Online)

 ULUSLARARASI SERTİFİKALI EFT TEMEL EĞİTİMİ             EFT TEMEL Tarih: 23 Temmuz  2022 YÜZYÜZE ve ONLINE Saat: 10:00 – 18:00 EFT MASTER Tarih: 28 – 29 – 30 – 31 Temmuz

(MSM) Modern Stres Yönetimi Temel & Uzmanlık Eğitimleri

  TEMEL SEVİYE :    18 Nisan 2021                Saat : 11:00 – 19:00   UZMANLIK EĞİTİMİ :    21 – 22 Nisan 2021       

Yorum Yap

Henüz yorum yok!

Bu yazıya yorum yazan ilk kişi olabilirsin! - Yorum yap!

Yorum Yap