Bireysel Seanslar

EFT YÖNTEMİ BİREYSEL SEANSLARI

EFT Bireysel Seansları sizlerle bire bir çalışarak yapılan bir uygulamadır. Kişiye özel uygulanan, sorunlarınız ve sıkıntılarınızdan tamamen kurtulmanıza yardımcı olan bir çalışmadır.

Bireysel çalışmalarda öncelikle sizlerin şimdiki duygunuz, rahatsızlığınız ya da sorununuz ele alınarak başlanır. Ardından asıl sorununuzun kökenleri bulunur. Danışanların bu sorunlarla tek tek yüzleştirilip, bilinçalıtına o duygunun, enerji bedenimizde yaptığı tahribat ya da tıkanıklıkların düzelmesi için bazı uygulamalar yapılır. Kişiler bireysel seanslarda uyanıktır ve bilinçleri açıktır.Burada asıl çalışma bilinçaltında saklanan, tutulan ve blokaj yaşayan enerji bedenimizdeki tıkanan alanlarımızdır.

EFT (Duygusal Özgürleşme Teknikleri ) Yöntemi bugüne kadar en kolay uygulanan, en etkili ve en kalıcı çözümler sağlayan yöntemlerden biridir. Uygulamları kişi eğer isterse daha sonra verdiğimiz EFT eğitimlerimize de katılarak öğrenip, kendine ve başkalarına da bu yöntem ile yardımcı olabilmektedir.

Bu bireysel çalışma programında danışana ait mutsuzluklar, korkular, panik yaşamasına sebep olan “gerçek bilinçaltı sebepleri” ele alınır. Bu sebeplerin gerçekte yaşamımızda tam olarak ne zaman ortaya çıktığını EFT Yöntemi ile çözüme ulaştırır.

Örneğin; karanlıkta sokağa çıkamayan 40 yaşlarındaki bir yetişkini örnek verelim.

Burada ilk önce karanlık korkusu ele alınmalıdır. Fakat bilinçaltındaki bu kayıdın gerçekte bir başlangıç sebebi vardır. Bu olay aslında çok eskiden yaşanan başka bir korkuyla bizzat ilişkilidir. Aslında burada danışanımızın bize geliş sebebi, 3 yıldır karanlıktan ve akşamları sokağa çıkamamak olduğundan bahsetse de gerçekte bunun daha çocukluk döneminde yaşadığı anneden ayrılık tramvası olduğu açığa çıkabilir. Bilinçaltı burada 6 yaşındaki bir anıyı hatırlamakta ve annesinin babasıyla tartıştıktan sonra  akşamüstü sokağın ortasında çocuğunun “anne gitme” demesiye annesinin onu yüzüstü bırakıp evi terkettiği ve uzun bir süre yalnız kaldığını hatırlaması ile ilgili olabilmektedir. Bu gibi durumlar bizim üzerimizde yalnız kalma, sokağa çıkamama gibi korkular bırakabilir. Bireysel seanslarda şu anda yaşanıyor ve yeni başlamış gibi gözüken birçok şey aslında geçmişimizde ki bir versiyonumuzun bizden yardım isteği olabilmektedir .Bizler eğer geçmişte bir korku ya da üzüntü yaşadıysak, bu korkular bizim yaşlılık dönemimizde ya da sakin ve mutlu bir ânımızda bile ortaya çıkmaktadır. Diğer bir örnek ise astım krizi yaşayan bir danışanın aslında 10 yaşındayken severek yaşadığı memleketinden ve arkadaşlarından çok uzak başka bir yere göç etmesiyle başlamıştır. Göç ile astım gibi solunum sorunları bazen ilişkili olabilmektedir. Herkesin korkusu, sorunu ve enerji bedeni farklıdır. Herkesin gelmesi gereken seans sayısı konu aynı olsa bile kendi enerji bedeninin vereceği tepki ve iyileşmeye bağlı olarak farklılık gösterebilir. Her seans ve her kişinin duygusu da, seansı da, senans da uygulanacak yöntemi de farklı olabilmektedir.

Bireysel Seanslarımızda EFT, TAT, Pozitif EFT, İmgeleme, Bilinçaltı Temizleme, Olumlama teknikleri kullanılarak streslerinizden, geçmişteki duygusal tramvalarınızdan, yanlış inançlarınızdan, bağımlılıklarınızdan kurtulmanız için bire bir çalışmalar yaparız. 

Kökenlerle çalıştığımız için Bireysel yapılan EFT çalışmaları oldukça etkilidir ve başarı oranı (kişiye bağlı olarak değişir) çok yüksektir (%80-90). Seansların sayısı danışanın gereksinimlerine göre değişir, çoğunlukla 6 seans çalışılması önerilir. İlk seanslar yaklaşık 2 saat diğer seanslar konuya bağlı olarak 1,5 saat civarında sürebilmektedir.

Yaşamınızda arzu ettiğiniz değişimi oluşturmak ve hayatınızı daha kaliteli yaşamaya hazır olduğunuzda 0212 709 97 74 no’lu hattımızdan ücretsiz bir öngörüşme randevusu ve bilgi alabilirsiniz.

Not: Şizofreni, bipolar bozukluk ve epilepsi rahatsızlığı olanların EFT YÖNTEMİ uygulamamaktayız. Bu yöntem yapılmalı ise sadece kendi doktorları ya da  psikiyatrist uzmanı denetiminde EFT yapılmasını öneriyoruz.
 

 

 

Sonraki EFT Nerelerde Kullanılır

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Temel Modern Stres Yönetimi

Bu Eğitime EFT MASTER olanlar katılabilir.Kurumlar yada uzman olmayanlar 1.aşama Temel Düzey MSM egitimini alabilir. Kapsam “Stresten Başarıya” hoşgeldiniz Modern Stres Yönetimine giriş Duygular ve enerjiyi kavramak Deneyim ölçeğinde neredesiniz?

Birşeyi çok isteyince Neden olmuyor?

Bu kelimeyi günlük hayatta sürekli kullanılıyoruz … Istedigin seyi ya gercekten istemiyorsan ya da olmasından veya sonra olucaklardan korkuyorsan? Mesela bebek isteyen danısanlarım seansta bebek olursa esim sevmez beni yada

EFT Nerelerde Kullanılır

EFT yi Her tür problem için uygulayabilirsiniz;EFT tekniğinin kurucusu Gary Craig der ki; “EFT’yi HER ŞEYDE deneyin!EFT (Duygusal Özgürleşme Tekniği) , bir çok alanda kullanılmaktadır. Bunlardan başlıca olanları: Fobiler: (su, köpek, kedi,

Yorum Yap

Henüz yorum yok!

Bu yazıya yorum yazan ilk kişi olabilirsin! - Yorum yap!

Yorum Yap